O nas

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii to prężna uczelnia, która na przestrzeni ostatnich lat ugruntowała swoją pozycję na rynku edukacyjnym, wprowadzając nowatorskie rozwiązania programowe i dydaktyczne oraz rozwijając współpracę międzynarodową. To stabilna i uznana marka wśród szkół wyższych, wyróżniająca się innowacyjnością i kreatywnością w tworzeniu atrakcyjnych perspektyw zawodowych.

Fundacja Inicjatyw Menedżerskich to organizacja pozarządowa specjalizująca się we wdrażaniu innowacji społecznych, edukacyjnych i organizacyjnych, od lat rozwijająca współpracę międzynarodową. W swojej działalności łączy przekazywanie wiedzy z praktyką jej stosowania w sektorach publicznym, biznesowym i pozarządowym.

Obie instytucje posiadają ogromne doświadczenie w działalności edukacyjnej. Mając  świadomość poważnych wyzwań rozwojowych, m. in. wysokich oczekiwań w stosunku do pracowników i kadry menedżerskiej, podjęliśmy wspólną decyzję o wprowadzeniu oferty zdalnej edukacji. Innowacyjna formuła interaktywnych szkoleń i studiów podyplomowych pozwala na samodzielne gromadzenie wiedzy bez konieczności siedzenia „w ławce szkolnej”. Jej atuty to: oszczędność czasu, redukcja wydatków finansowych,  możliwość nauki na żądanie i realizacja programu w dogodnym terminie oraz indywidualizacja procesu kształcenia. E-learning  wykorzystuje wiele różnorodnych form dydaktycznych, które inspirują i motywują słuchaczy, co zwiększa skuteczność kształcenia.

Do współpracy zaprosiliśmy doskonałych wykładowców i trenerów, którzy podzielą się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem. W naszej ofercie znajdą Państwo studia podyplomowe, w tym studia nadające kwalifikacje, oraz bogaty zestaw kursów i szkoleń

Last modified: Wednesday, 14 February 2018, 10:44 AM